Yaşam

Merakla beklenen Organize İşler dizisinin yayınlanacağı platform belli oldu: Nerede yayınlanacak?

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler en başarılı yerli yapımlar arasında yer alıyor. Organize İşler: Serinin son filmi Sazan Sarmalı 2019 yılında izleyici ile buluşmuştu. Yılmaz Erdoğan ise geçtiğimiz yıl Organize İşler dizisine hazırlandığını açıklamış ve dizinin çekileceği iddia edilmişti. Disney Plus’ta yayınlanıyor. Ancak Disney Plus, 2024 yılının sonuna kadar yerli içerik üretmeme kararı alınca dizinin nerede yayınlanacağı merak konusu oldu. Merakla beklenen Organize İşler dizisinin hangi platformda yayınlanacağı belli oldu.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/o…

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler, son zamanların en başarılı yerli yapımları arasında yer alıyor.

Bir dolandırıcılık hikayesinin anlatıldığı aksiyon-komedi sinemasının ilki 2005 yılında vizyona girmiştir.

Kısa sürede fenomen yapımların arasına giren film, serinin ikincisi olan Organize İşler: Sazan Sarmalı 2019 yılında izleyici ile buluşmuştur.

Geçtiğimiz yıl sürpriz projesini açıklayan Yılmaz Erdoğan, Organize İşler dizisinin hazırlıklarına başladığını duyurmuştu.

Hatta Disney Plus için Organize İşler dizisini Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı öğrenildi. Dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Esra Bilgiç ve Cem Yılmaz gibi isimlerin olduğu da iddia edilmişti.

Ancak Disney Plus, 2024 yılının sonuna kadar yerli içerik üretmeme kararı alınca dizi hazırlıklarına ara verildi.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Merakla beklenen dizi, Rams Group tarafından satın alınan dijital platform Gain’de yayınlanacak.

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Kazanç’ın 8 bölümü hazırlanan ancak yayınlanmayan Organize İşler dizisiyle ilgili anlaşma yaptığı ileri sürüldü.

menderes-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu