Teknoloji

Street Fighter 6 resmi hikaye fragmanı

 
Capcom, dövüş aksiyon serisinin yeni oyunu Street Fighter 6 için “Your Story” adlı resmi hikaye fragmanını yayınladı. Üst düzey bir dövüş deneyimini bizlere aktarmayı amaçlayan oyunun yakın zamanda dünya çapında piyasaya sürülmesi bekleniyor.
 
Serinin yeni oyunu ikonik karakterlerle bir araya geliyor
 
 
 
Street Fighter 6 yakında dünya çapında piyasaya sürülecek ve Street Fighter dünyasında yeni bir tek oyunculu yapı setini tanıtmayı bekliyor. Oyunda hikaye modu kapsamında ilerleyebiliyoruz ve yeni mekaniklerle beraber hikayenin sonuna varmaya çalışıyoruz. Oyun, yeni mekaniğin yanı sıra üst düzey görseller, animasyonlar ve daha fazlasını içerir.
 
Yeni oyunda ikonik karakterlere el atabilir ve onlarla mücadeleye başlayabiliriz. Oyunda Chun-Li ve Ryu gibi 18 tane efsanevi karakter var ve onlarla tamamen etkileşim kurabiliyoruz. Oyunda bu karakterlere hakim olmaya çalışıyoruz ve rakiplere çeşitli kombolar uygulayabiliyoruz.
 
Street Fighter 6’da dövüş stilleri ile özel hareketleri karıştırabileceğimiz gibi kendi kişisel avatarımızı da oluşturabiliyoruz. Bu kişisel avatarı özelleştirirken bir yandan da açık dünyada seyahat edebiliyoruz.
 
Street Fighter 6, 2 Haziran’da PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam’de PC için piyasaya sürülecek.
 
Street Fighter 6 resmi hikaye fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu